wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam

RustMoment SZCZEGÓŁOWY PRZEGLĄD w Lipiec 2024

Lista kodów polecających RustMoment:

Informacje o marce

marka RustMoment
bonus 500 monet za darmo
Kod promocyjny hella
RustMoments.com: Zapisać się!

Kod promocyjny RustMoment

RustMoment może być całkiem nową witryną z zakładami o skórki Rusta, ale jest w niej mnóstwo rzeczy, które mogą się podobać. Mimo że zostanie wydana dopiero w 2021 roku, oferuje kilka oryginalnych trybów gry w Rust. Istnieje również wiele różnych metod wpłat, w tym kryptowaluty, które stają się coraz bardziej popularne wśród obstawiających skinami. Gry takie jak X Roulette, będące połączeniem Crash i Roulette, z pewnością przyciągną graczy – ale czy kryje się za tym coś więcej?

Patrząc na tę witrynę, stwierdziliśmy, że jest wyjątkowa – oferuje obsługę klienta, bonusy i jedyne w swoim rodzaju doświadczenia związane z zakładami. Jednak po uważnym przyjrzeniu się, istnieje kilka obszarów wymagających poprawy. W tej uczciwej recenzji RustMoment przyjrzymy się ogólnym doświadczeniom, temu, jak wypada on w branży i czy to jest miejsce, w którym powinieneś odkładać swoje rdzawe skórki, czy nie.

PROJEKT I UKŁAD STRONY

Chociaż jest to jedna z nowszych platform hazardowych Rust, udało jej się dobrze ugruntować pozycję, przyciągając już wielu klientów. Dzieje się tak głównie dlatego, że na stronie hazardowej Rust otrzymujesz dokładnie to, czego chcesz, od chwili jej otwarcia.

Platforma jest dobrze zaprojektowana i ułatwia znalezienie najlepszych gier hazardowych ze skórkami. Posiada również łatwo dostępną funkcję czatu na żywo i wszystkie wskaźniki świadczące o tym, że jest to witryna godna zaufania i legalna. Tak jest jednak w przypadku wielu nowych witryn bukmacherskich Rust – więc co jeszcze? Cóż, fakt, że oferuje więcej niż tylko standardowe gry bukmacherskie, daje mu przewagę. Bezpośrednie linki do gier X Roulette i X Crash oznaczają, że możesz zacząć cieszyć się bardziej wyjątkowymi wrażeniami za pomocą jednego kliknięcia myszką.

PREMIE I PROMOCJE

Jak w przypadku każdej dobrej i nowej strony z zakładami Rust, jako nowy gracz rejestrujący się na tej stronie, będziesz mógł wpisać swój kod promocyjny RustMoment i odebrać darmowe kredyty, aby rozpocząć grę – dając ci szansę na wygranie skórek za darmo! Po prostu otwórz nowe konto, łącząc swoje konto Steam, a otrzymasz darmowe kredyty zdeponowane bezpośrednio na Twoim nowym koncie RustMoment. Prosty.

Oferuje także bonusy i kody promocyjne również dla istniejących graczy. Jeśli będziesz regularnie grać i dokonywać depozytów na stronie, będziesz mógł cieszyć się codziennymi darmowymi nagrodami, które są zawsze mile widziane! Ponadto istnieje Free Coin Faucet, z którego co godzinę wypływają darmowe monety. Możesz jednak odebrać te monety tylko wtedy, gdy spełnisz warunki! Wreszcie, możesz otrzymać losowe oferty bonusowe i kody, jeśli będziesz śledzić RustMoments na kanałach mediów społecznościowych.

Aby odebrać powitalny kod bonusowy w RustMoment, wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Kliknij nasz link do RustMoment .com
 2. Otwórz nowe konto w RustMoment
 3. Kliknij ikonę Skrzynki z nagrodami znajdującą się w menu po lewej stronie.
 4. Kliknij „Zrealizuj kod partnerski”.
 5. Wpisz swój kod i odbierz.

GRY

Gry są tym, co wyróżnia tę grę spośród wielu innych. Oto najpopularniejsze gry hazardowe Rust, jakie znajdziesz:

X-Ruletka

Jest to połączenie ruletki i krachu. Musisz postawić na mnożnik na kole ruletki. Koło X Roulette zakręci się i jeśli wypadnie na liczbie niższej niż wybrany przez Ciebie mnożnik, przegrasz. Jeśli zakończy się na mnożniku równym lub wyższym niż wybrany przez Ciebie mnożnik, wygrasz kwotę równą wybranemu mnożnikowi. Jeśli wybrałeś 10x, wygrasz 10x swoją stawkę.

X-Crash

X Crash jest podobny do standardowej gry awaryjnej. Musisz postawić stawkę i poczekać, aż mnożnik będzie rósł… i musisz wypłacić swój zakład, zanim się zawiesi i stracisz dużo. Różnica w stosunku do standardowej gry awaryjnej polega na tym, że możesz obstawiać wiele zakładów jednocześnie.

Jackpot

Dostępna jest również klasyczna gra Jackpot, w której stawiasz stawkę w puli z innymi graczami, a zwycięzca jest wybierany losowo. Wygrywają cały jackpot. Im więcej włożysz do jackpota, tym większa szansa na wygraną.

Coinflip

Jest to klasyczna gra, którą można znaleźć na większości witryn hazardowych Rust. Grasz łeb w łeb z innym graczem, który postawił podobną kwotę jak Ty. Oboje macie przypisane przeciwne strony medalu. Gracz, który wygra rzut monetą, wygra obie stawki, przegrany traci wszystko.

Towers

Rozgrywka odbywa się na prostym interfejsie – i są trzy poziomy: łatwy, średni i trudny. Gra ma 8 poziomów ze zmiennymi kolumnami w zależności od poziomu, na którym grasz (3 lub 2). Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz właściwą gwiazdę od dołu do góry kolumn. Jeśli klikniesz w odpowiednim miejscu, pojawi się gwiazdka i przejdziesz o jeden poziom wyżej. Jeśli nie, musisz zacząć od nowa.

recenzja RustMoment

PRAWDOPODOBNIE UCZCIWE

Kiedy sprawdziliśmy tę stronę, zauważyliśmy, że wszystkie gry były w sposób możliwy do udowodnienia uczciwe. W związku z tym wszystkie gry działają w oparciu o algorytm i mają dołączony numer skrótu. Zatem każdą rozegraną rundę można sprawdzić pod kątem uczciwości, losowości i przejrzystości. Wystarczy zanotować numer skrótu i ​​skontaktować się z zespołem wsparcia, który może sprawdzić wyniki. Strona jest także w pełni bezpieczna, działa w oparciu o najnowocześniejszą technologię szyfrowania SSL, co oznacza, że ​​wszelkie informacje przechowywane na stronie są w pełni chronione.

WSPARCIE KLIENTA

Obsługa klienta na stronie była w porządku, ale niestety nie najlepsza, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Jest to jeden z obszarów, w którym naszym zdaniem witrynę można ulepszyć. W przeciwieństwie do niektórych najlepszych witryn, nie ma tam czatu na żywo ani poczty e-mail. Jedynym sposobem skontaktowania się z zespołem jest Discord. Chociaż agenci wsparcia byli bardzo dobrzy, chcielibyśmy zobaczyć jeszcze kilka sposobów skontaktowania się z nimi.

WPŁATY I WYPŁATY

Wybór opcji płatności dostępny w RustMoment był znakomity – lepszy niż w wielu innych witrynach RustBetting, które sprawdziliśmy wcześniej. Oprócz Rust Skins akceptują także standardowe metody płatności, a nawet kryptowaluty. Oto główne dostępne metody wpłat:

 • Rust skins
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Aerum
 • US Tether
 • Tron
 • AMEX
 • MasterCard
 • Visa

Jeśli chodzi o wypłaty, możesz wypłacać skórki Rust tylko ze swojego konta RustMoment bezpośrednio na swoje konto Steam.

STRESZCZENIE

Podobała nam się większość tego, co oferowała witryna. Wyglądało dobrze, nie było opóźnień i było bardzo łatwe w użyciu. Poprawiliśmy także wybór oferowanych gier i liczbę opcji wpłat. Idealnie byłoby, gdybyśmy mieli lepszy dostęp do obsługi klienta, ale poza tym uważamy, że powinieneś poświęcić chwilę i cieszyć się tym, co ma do zaoferowania witryna Rust!

CSGO alternatives

Duelbits
Duelbits
Get instant unlock Ace’s rewards, with nearly 50% Rakeback
Odwiedź stronę Tested & verified
Roobet
Roobet
Unlock Instant RooWards Access + up to 70 Free Spins worth $80
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGOEmpire
CSGOEmpire
Receive a Free Bonus Cases worth anywhere from $0.01 to $1445 + Free Coins
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGO500
CSGO500
100% Deposit Bonus up to $1k and 50 Free Spins
Odwiedź stronę Tested & verified
Kod: GAMBLE-CSGO
ubiegać się o premię
Ok
singular('review')