wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam

Hypeloot kod promocyjny + pełna recenzja w Lipiec 2024

Plusy
 • Różnorodność gier
 • Tanie pudełka
 • Szeroki wybór metod płatności
Wady
 • Brak obsługi klienta
 • Zgłoszenia wielu oszustw

Hypeloot to platforma, która pozwala użytkownikom otwierać tajemnicze pudełka, które mogą zawierać różnorodne nagrody. Każde z pudełek jest wyjątkowe i dostosowane do odbiorców o różnych zainteresowaniach. Witryna działa również jako kasyno kryptowalutowe, które pozwala użytkownikom grać w wiele klasycznych gier, takich jak Plinko i Crash, a także oferuje szereg wydarzeń promocyjnych. Podobnie jak wiele podobnych stron internetowych, Hypeloot umożliwia swoim użytkownikom realizację kodów promocyjnych, dając im możliwość zdobycia unikalnych nagród i bonusów. Kontynuuj czytanie naszej recenzji, aby dowiedzieć się więcej o tej witrynie i o tym, jak wykorzystać kod Hypeloot, aby zdobyć darmowe tajemnicze pudełko.
Lista kodów polecających Hypeloot:

Informacje o marce

marka Hypeloot
bonus Zdobądź darmowe tajemnicze pudełko
Ocena Trustpilot 4,2 – Świetnie
Kod promocyjny hellagift
Hypeloot.com: Zapisać się!

Kod promocyjny Hypeloot

Jak skorzystać z kodu promocyjnego Hypeloot?

Korzystanie z kodu promocyjnego Hypeloot jest stosunkowo łatwym zadaniem, wystarczy wykonać czynności opisane poniżej.

Krok 1: Przejdź do Hypeloot.com

Krok 2: Utwórz konto, klikając przycisk Zarejestruj się. Alternatywnie możesz kliknąć przycisk Zaloguj w prawym górnym rogu i zalogować się za pomocą jednej z dostępnych metod. Dla naszych celów zdecydowaliśmy się zalogować poprzez Steam.

Krok 3: Podaj swoje dane osobowe i kliknij „ Zaloguj się ”.

Krok 4: Kliknij żółty przycisk „ Karta kredytowa ” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 5: Wybierz preferowaną metodę płatności i wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić na swoje konto.

Krok 6: Wpisz swój kod promocyjny w polu tekstowym i kliknij „ Zastosuj ” obok niego. Użyj naszego kodu „ hellagift ”, aby otrzymać darmowe tajemnicze pudełko.

Krok 7: Kliknij duży żółty przycisk „ Zapłać ”.

Gratulacje, pomyślnie wykorzystałeś swój kod promocyjny Hypeloot. Ciesz się darmowym bonusem, ponieważ jesteś teraz właścicielem darmowego tajemniczego pudełka.

Jak działa kod promocyjny?

Kod promocyjny Hypeloot działa tak, jak można oczekiwać, że kody promocyjne będą działać na dowolnej innej podobnej stronie internetowej. Dokonując pierwszej wpłaty, użytkownicy mogą wprowadzić kod promocyjny Hypeloot i otrzymać darmowe nagrody i bonusy. Na przykład możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego „hellagift”, aby otrzymać darmowe tajemnicze pudełko. Po potwierdzeniu pierwszej wpłaty na stronie internetowej w wybranej walucie otrzymasz odpowiednią ilość monet oraz darmowe tajemnicze pudełko, co umożliwi pomyślną realizację kodu.

Czy kody promocyjne dają zniżki?

Kody promocyjne mają różne kształty i rozmiary i jako takie mogą zapewniać graczom wszelkiego rodzaju nagrody i bonusy, którzy zdecydują się je wykorzystać. W zależności od kodu mogą to być darmowe skrzynki, które możesz otworzyć, darmowa waluta lub bonusowe obroty w Twoich ulubionych grach. Jeśli chodzi o zniżki, niestety nasze kody promocyjne nie oferują takich nagród, a raczej rozdają darmowe pudełka. Jednak sam Hypeloot czasami oferuje kody promocyjne, które dają zniżki. W chwili pisania tego tekstu Hypeloot rozdaje darmowy kod promocyjny „ BLACKFRIDAY ”, który zapewni Ci zniżkę na wszystkie Twoje depozyty, zapewniając dodatkowe 20% darmowej waluty.

Czy Hypeloot jest legalny?

Jeśli zadajesz sobie pytanie „Czy Hypeloot jest legalny?”, odpowiedź, której szukasz, brzmi „Tak”. Hypeloot to legalna platforma, która pozwala użytkownikom otwierać tajemnicze pudełka zawierające wszelkiego rodzaju nagrody. Witryna została założona w 2018 roku i oprócz tajemniczych skrzynek zapewnia także usługi bukmacherskie i niewielki wybór gier dla użytkowników. Wszystkie gry prezentowane na stronie są w sposób udowodniony uczciwe, a wszystkie pudełka oferują dobre kursy, dzięki czemu Hypeloot jest bezpieczną platformą, na której gracze mogą dobrze się bawić i zdobywać wspaniałe nagrody. Hypeloot może się obecnie pochwalić oceną 4,2 na 5 gwiazdek w popularnej witrynie z recenzjami Trustpilot, co dodatkowo potwierdza jego legalność.

Hypeloot legalny

Główne promocje i bonusy

Codzienna bezpłatna skrzynka

Daily Free Box to jedno z podpowiedzi dostępnych w Hypeloot. Aby wziąć udział, gracz musi zweryfikować swój adres e-mail. Gdy to zrobią, będą uprawnieni do otwarcia jednego bezpłatnego tajemniczego pudełka co 24 godziny. W miarę jak gracz będzie otwierał skrzynki i grał w gry na stronie, jego poziom będzie się zwiększał, co umożliwi mu otwieranie skrzynek zawierających nagrody o większej wartości.

Bonus z Czarnego Piątku

Bonus z okazji Czarnego Piątku to wydarzenie promocyjne, które jest obecnie aktywne w Hypeloot. Ta promocja umożliwia graczom użycie kodu promocyjnego „ BLACKFRIDAY ” podczas pierwszego depozytu, aby otrzymać 20% wzrost bonusu od swojego depozytu.

Kody promocyjne

Kody promocyjne pozwalają użytkownikom używać określonych kodów podczas rejestracji, aby otrzymać wszelkiego rodzaju nagrody. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego Hypeloot „ hellagift ”, aby zdobyć darmowe tajemnicze pudełko pełne gadżetów.

System partnerski Hypeloot

Podobnie jak wiele podobnych platform, Hyperloot daje użytkownikom możliwość uczestniczenia we własnym systemie afiliacyjnym. Zasada działania systemu partnerskiego polega na umożliwieniu użytkownikom generowania własnych kodów, którymi mogą dzielić się z innymi. Użytkownicy, którzy zarejestrują się za pomocą jednego z tych kodów, otrzymają darmowe tajemnicze pudełko, a za każdym razem, gdy dokonają depozytu, właściciel kodu, którego użyli do rejestracji, otrzyma 10% prowizji.

Polecane pudełka Hypeloot

Hypeloot jest znany przede wszystkim jako witryna z tajemniczymi pudełkami i jako taka zawiera szeroką gamę skrzynek. Pudełka te mogą różnić się wartością, zawierać określony rodzaj nagrody, a nawet być powiązane z konkretną marką lub produktem. Nie trzeba dodawać, że w Hypeloot dostępnych jest wiele różnych rodzajów tajemniczych skrzynek, więc przyjrzyjmy się niektórym z bardziej znanych.

Polecane pudełka Hypeloot:

 • Tylko Północna ściana
 • Jabłko 2023-2024
 • Pudełko Xiaomi
 • Freda Perry’ego
 • Dunk Low
 • Pudełko GoPro
 • 1% Rolexa
 • Rolex Premium
 • JBL
 • Pudełko Gucci X LV
 • Sprawa Dogecoina

Recenzja gier Hypeloot

Hypeloot oferuje swoim użytkownikom różnorodne gry, w które mogą grać, więc przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich i zobaczmy, o co w nich chodzi.

Bitwa

Bitwa to jedna z gier dostępnych na platformie Hypeloot, w którą można grać przeciwko innym graczom lub sztucznej inteligencji. Sposób działania bitew polega na tym, że obie strony wybierają określoną liczbę skrzynek i przystępują do ich otwierania. Następnie obliczana jest wartość przedmiotów znajdujących się w środku i stroną, która ma wyższą łączną wartość przedmiotu, jest zawartość obu pudełek. Alternatywnie gracze mogą wybrać grę w „Trybie Szalony”, w którym zwycięzcą zostaje gracz z najniższą wartością przedmiotu.

Aktualizacja

Aktualizacja to jedna z funkcji witryny internetowej, która umożliwia użytkownikom ulepszanie swoich produktów. Gracz wybiera przedmiot, który chce ulepszyć, a następnie wybiera przedmiot, do którego chce ulepszyć. Po zatwierdzeniu wyboru, istnieje niewielka szansa, że ​​przedmiot zostanie ulepszony do innego przedmiotu. Im niższa wartość pomiędzy dwoma elementami, tym większa szansa na ulepszenie.

Plinko

Plinko to gra losowa, w której moneta jest upuszczana i spadając, na jej ścieżkę wpływa uderzenie w losowe kołki. Gracz może wybrać czynnik ryzyka i liczbę rzędów w grze. Celem gry jest odgadnięcie, w której kieszeni wyląduje moneta.

Rozbić się

Crash to gra losowa, w której gracze obstawiają zakłady, a wykres zaczyna piąć się w górę. Po pewnym czasie, w pewnym momencie, wykres w końcu się zawiesza. Celem gry jest odgadnięcie, gdzie wykres się zawiesi i obstawienie zakładu jak najbliżej punktu awarii, aby otrzymać maksymalną wygraną.

Recenzja Hypeloot

Tablica liderów Hypeloot

Jedną z najlepszych funkcji Hypeloot jest tablica liderów. Być może zastanawiasz się teraz, co jest w nim takiego wyjątkowego. W końcu większość podobnych witryn zawiera tabelę wyników, na której wyświetlają się niektórzy z najlepszych graczy w witrynie. Jednak tabela liderów na Hypeloot jest bezpośrednio powiązana z jednym z najlepszych wydarzeń promocyjnych. Mianowicie, co tydzień ponad tysiąc monet zostanie rozdzielonych pomiędzy 20 najlepszymi graczami na stronie. Gracze mogą zdobywać punkty, wpłacając środki na swoje konta i otwierając skrzynki na stronie internetowej. Każde pudełko o wartości dziesięciu monet lub dowolnej waluty jest warte jeden punkt. Im więcej punktów posiada gracz, tym wyżej wspina się w tabeli liderów, a tym samym wyższą nagrodę otrzyma.

Transmisja na żywo w Hypeloot

Transmisja na żywo to jedna z funkcji dostępnych w Hypeloot. Znajduje się po prawej stronie serwisu w formie paska bocznego. Kanał na żywo pokazywał najnowsze przedmioty, które gracze rozpakowali, a także ich wartość. Użytkownicy mogą kliknąć te przedmioty, co spowoduje przeniesienie ich bezpośrednio do pudełka, z którego zostały uzyskane, umożliwiając użytkownikowi bezpośredni zakup tego samego pudełka. Transmisja na żywo to doskonały sposób, jeśli chcesz wycelować w konkretny przedmiot, który ktoś już zdobył, a nie chce przeglądać różnych skrzynek, aby go znaleźć.

Metody wpłat i wypłat

Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez Hypeloot jest różnorodność metod płatności. Jeśli chodzi o wpłatę waluty na Twoje konto, strona akceptuje walutę fiducjarną, większość popularnych kryptowalut, karty podarunkowe, a nawet skórki do gier Steam. Z drugiej strony metody wypłat nie są tak różnorodne i ograniczają się tylko do kryptowaluty.

Metody wpłat

Waluta Fiata

 • Wiza
 • Karta MasterCard
 • Skrill
 • GooglePay
 • ApplePay
 • UnionPay

Kryptowaluta

 • Bitcoinowa gotówka
 • BNB
 • Bitcoina
 • Dogecoin
 • Eter
 • Litecoin
 • tron
 • Tether USD(ERC20)
 • Tether USD(TRC20)

Karty podarunkowe

Skórki Steam

Metody wypłat

Kryptowaluta

 • Bitcoinowa gotówka
 • BNB
 • Bitcoina
 • Dogecoin
 • Eter
 • Litecoin
 • tron
 • Tether USD(ERC20)
 • Tether USD(TRC20)

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, w tym miejscu Hypeloot trochę myli piłkę. W przeciwieństwie do większości popularnych platform hazardowych, Hypeloot nie zapewnia żadnej obsługi klienta za pośrednictwem czatu, w związku z czym nie ma przedstawicieli obsługi klienta dostępnych dla graczy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W rzeczywistości witryna zapewnia obsługę klienta swoim użytkownikom wyłącznie za pośrednictwem systemu zgłoszeń, który umożliwia użytkownikom skontaktowanie się z pomocą techniczną poprzez utworzenie zgłoszenia opisującego napotkany problem, a następnie konieczność oczekiwania na odpowiedź. Nie trzeba dodawać, że nie jest to zbyt dobry system, który bardzo spowalnia komunikację, co prowadzi do dużej kolejki zgłoszeń i problemów utrzymujących się przez długi czas. Na Twoim bilecie nie jest podany szacowany czas, więc każdy może zgadnąć, kiedy otrzymasz odpowiedź.

Wniosek

Podsumowując, Hypeloot to przyzwoita witryna z tajemniczymi pudełkami, która pozwala użytkownikom otwierać i tworzyć różne typy pudełek. Każde z pudełek jest dostosowane do potrzeb różnych grup demograficznych, a same pudełka są dostępne w doskonałym przedziale cenowym, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto witryna oferuje graczom różnorodne gry, w których można stawiać zakłady, a także różnorodne metody płatności, co sprawia, że ​​jest ona atrakcyjna dla różnych typów ludzi. Co nie mniej ważne, witryna akceptuje wszystkie rodzaje płatności i umożliwia użytkownikom wymianę kodów promocyjnych na dodatkowe nagrody. Jedynym obszarem, w którym brakuje Hypeloot, jest obsługa klienta.

Często zadawane pytania

Czy mogę otrzymać darmowe pudełko na Hypeloot?

Tak, wszyscy użytkownicy mogą ubiegać się o darmowe tajemnicze pudełko na Hypeloot. Można to zrobić za pomocą kodu promocyjnego podczas dokonywania pierwszej wpłaty na stronie. Użyj naszego kodu Hypeloot “hellagift”, aby otrzymać darmowe tajemnicze pudełko. Alternatywnie, otrzymasz darmowe pudełko po zweryfikowaniu swojego adresu e-mail.

Czy Hypeloot dostarcza nagrody?

Tak, Hypeloot dostarczy nagrody pod same drzwi. Według ich strony internetowej, Hypeloot prowadzi globalną wysyłkę i wyśle nagrody pod wskazany adres, starając się ograniczyć koszty do minimum. Czas oczekiwania na nagrody wynosi od siedmiu dni do dwóch tygodni.

Czy Hypeloot jest bezpieczny?

Tak, Hypeloot to legalna i legalna witryna hazardowa, która oferuje swoim użytkownikom różnorodne gry, a także usługi unboxingu i jest całkowicie bezpieczna w użyciu. Wszystkie gry na stronie są uczciwe, a jej bezpieczeństwo i legalność są dodatkowo potwierdzone przez liczne pozytywne recenzje na zaufanych stronach z recenzjami, takich jak Trustpilot.

CSGO alternatives

Duelbits
Duelbits
Get instant unlock Ace’s rewards, with nearly 50% Rakeback
Odwiedź stronę Tested & verified
Roobet
Roobet
Unlock Instant RooWards Access + up to 70 Free Spins worth $80
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGOEmpire
CSGOEmpire
Receive a Free Bonus Cases worth anywhere from $0.01 to $1445 + Free Coins
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGO500
CSGO500
100% Deposit Bonus up to $1k and 50 Free Spins
Odwiedź stronę Tested & verified
Kod: GAMBLE-CSGO
ubiegać się o premię
Ok
singular('review')